| Hmotnost | 58 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 120 × 5 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788087724637 |
| ISBN | 978-80-87724-63-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 58 g |
|---|---|
| Rozměry | 217 × 120 × 5 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788087724637 |
| ISBN | 978-80-87724-63-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2016-01-01 |
| Vydání | 1. |