| Hmotnost | 888 g |
|---|---|
| Rozměry | 287 × 207 × 23 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 287 |
| EAN | 9788072321094 |
| ISBN | 80-7232-109-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 888 g |
|---|---|
| Rozměry | 287 × 207 × 23 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 287 |
| EAN | 9788072321094 |
| ISBN | 80-7232-109-9 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |