Souborné vydání autorových povídek
| Hmotnost | 315 g |
|---|---|
| Rozměry | 191 × 123 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 220 |
| EAN | 9788074742903 |
| ISBN | 978-80-7474-290-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-05-05 |
| Vydání | 1. |
Souborné vydání autorových povídek
| Hmotnost | 315 g |
|---|---|
| Rozměry | 191 × 123 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 220 |
| EAN | 9788074742903 |
| ISBN | 978-80-7474-290-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2020-05-05 |
| Vydání | 1. |