Velké příběhy malého města
| Hmotnost | 126 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 102 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 112 |
| EAN | 9788076451735 |
| ISBN | 978-80-7645-173-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-03-22 |
| Vydání | 1. |
Velké příběhy malého města
| Hmotnost | 126 g |
|---|---|
| Rozměry | 200 × 102 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 112 |
| EAN | 9788076451735 |
| ISBN | 978-80-7645-173-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2021-03-22 |
| Vydání | 1. |