Ručně malovaná mapa – Hand painted map
| Hmotnost | 152 g |
|---|---|
| Rozměry | 225 × 129 × 8 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788087724545 |
| ISBN | 978-80-87724-54-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2015-01-01 |
| Vydání | 1. |
Ručně malovaná mapa – Hand painted map
| Hmotnost | 152 g |
|---|---|
| Rozměry | 225 × 129 × 8 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788087724545 |
| ISBN | 978-80-87724-54-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2015-01-01 |
| Vydání | 1. |