| Hmotnost | 160 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 134 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072321315 |
| ISBN | 80-7232-131-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 160 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 134 × 7 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 128 |
| EAN | 9788072321315 |
| ISBN | 80-7232-131-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |