| Hmotnost | 236 g |
|---|---|
| Rozměry | 206 × 133 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 168 |
| EAN | 9788024949185 |
| ISBN | 978-80-249-4918-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-09-15 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 236 g |
|---|---|
| Rozměry | 206 × 133 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 168 |
| EAN | 9788024949185 |
| ISBN | 978-80-249-4918-5 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-09-15 |
| Vydání | 1. |