Příběhů o medvídkovi Brunovi v angličtině.
| Hmotnost | 330 g |
|---|---|
| Rozměry | 196 × 178 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788178626918 |
| ISBN | 978-81-7862-691-8 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2007-01-01 |
| Vydání | 1. |
Příběhů o medvídkovi Brunovi v angličtině.
| Hmotnost | 330 g |
|---|---|
| Rozměry | 196 × 178 × 17 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 0 |
| EAN | 9788178626918 |
| ISBN | 978-81-7862-691-8 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2007-01-01 |
| Vydání | 1. |