| Hmotnost | 282 g |
|---|---|
| Rozměry | 173 × 112 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 301 |
| EAN | 9781398851153 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2026-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 282 g |
|---|---|
| Rozměry | 173 × 112 × 24 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 301 |
| EAN | 9781398851153 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2026-01-01 |
| Vydání | 1. |