| Hmotnost | 510 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 149 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788088260370 |
| ISBN | 978-80-88260-37-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2019-09-18 |
| Vydání | 2. |
| Hmotnost | 510 g |
|---|---|
| Rozměry | 210 × 149 × 14 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 160 |
| EAN | 9788088260370 |
| ISBN | 978-80-88260-37-0 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2019-09-18 |
| Vydání | 2. |