| Hmotnost | 500 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 117 × 37 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 351 |
| EAN | 9788027721733 |
| ISBN | 978-80-277-2173-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-06-19 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 500 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 117 × 37 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 351 |
| EAN | 9788027721733 |
| ISBN | 978-80-277-2173-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2024-06-19 |
| Vydání | 1. |