| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 239 × 171 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 204 |
| EAN | 9788086167282 |
| ISBN | 978-80-86167-28-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 320 g |
|---|---|
| Rozměry | 239 × 171 × 19 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 204 |
| EAN | 9788086167282 |
| ISBN | 978-80-86167-28-3 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2007-01-01 |
| Vydání | 1. |