| Hmotnost | 644 g |
|---|---|
| Rozměry | 244 × 165 × 37 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 320 |
| EAN | 9780593801581 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-02-04 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 644 g |
|---|---|
| Rozměry | 244 × 165 × 37 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 320 |
| EAN | 9780593801581 |
| Jazyk | anglicky |
| Datum uvedení | 2025-02-04 |
| Vydání | 1. |