Sudoku XL – všechny stupně obtížnosti, super sudoku, kakuro.
| Hmotnost | 252 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 144 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 8594036670662 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-12-12 |
| Vydání | 1. |
Sudoku XL – všechny stupně obtížnosti, super sudoku, kakuro.
| Hmotnost | 252 g |
|---|---|
| Rozměry | 208 × 144 × 25 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 8594036670662 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-12-12 |
| Vydání | 1. |