| Hmotnost | 86 g |
|---|---|
| Rozměry | 151 × 150 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788086022676 |
| ISBN | 80-86022-67-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 86 g |
|---|---|
| Rozměry | 151 × 150 × 6 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 64 |
| EAN | 9788086022676 |
| ISBN | 80-86022-67-6 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |