| Hmotnost | 330 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 131 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788072321414 |
| ISBN | 80-7232-141-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 330 g |
|---|---|
| Rozměry | 199 × 131 × 20 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| EAN | 9788072321414 |
| ISBN | 80-7232-141-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2002-06-01 |
| Vydání | 1. |