| Hmotnost | 262 g |
|---|---|
| Rozměry | 215 × 118 × 9 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9788073162344 |
| ISBN | 80-7316-234-2 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 262 g |
|---|---|
| Rozměry | 215 × 118 × 9 mm |
| Typ, vazba | Mapy, atlasy |
| Počet stran | 144 |
| EAN | 9788073162344 |
| ISBN | 80-7316-234-2 |
| Jazyk | česky |
| Vydání | 1. |