| Hmotnost | 32 g |
|---|---|
| Rozměry | 211 × 147 × 5 mm |
| Typ, vazba | Tabulky lamino |
| EAN | 9788086686066 |
| ISBN | 80-86686-06-X |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2010-01-01 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 32 g |
|---|---|
| Rozměry | 211 × 147 × 5 mm |
| Typ, vazba | Tabulky lamino |
| EAN | 9788086686066 |
| ISBN | 80-86686-06-X |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2010-01-01 |
| Vydání | 1. |