| Hmotnost | 520 g |
|---|---|
| Rozměry | 233 × 154 × 31 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 424 |
| EAN | 9788024951317 |
| ISBN | 978-80-249-5131-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-07-03 |
| Vydání | 2. |
| Hmotnost | 520 g |
|---|---|
| Rozměry | 233 × 154 × 31 mm |
| Typ, vazba | Knihy – vázané |
| Počet stran | 424 |
| EAN | 9788024951317 |
| ISBN | 978-80-249-5131-7 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2023-07-03 |
| Vydání | 2. |