| Hmotnost | 564 g |
|---|---|
| Rozměry | 235 × 172 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788024283852 |
| ISBN | 978-80-242-8385-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-10-20 |
| Vydání | 1. |
| Hmotnost | 564 g |
|---|---|
| Rozměry | 235 × 172 × 16 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 192 |
| EAN | 9788024283852 |
| ISBN | 978-80-242-8385-2 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2022-10-20 |
| Vydání | 1. |