Osmisměrky – Nejlepší filmy
| Hmotnost | 166 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 139 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 146 |
| EAN | 8594072843754 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-09-10 |
| Vydání | 1. |
Osmisměrky – Nejlepší filmy
| Hmotnost | 166 g |
|---|---|
| Rozměry | 209 × 139 × 13 mm |
| Typ, vazba | Knihy – paperback |
| Počet stran | 146 |
| EAN | 8594072843754 |
| Jazyk | česky |
| Datum uvedení | 2025-09-10 |
| Vydání | 1. |